تبلیغات

ابزار رایگان وبلاگ

منجی آخرالزمان - مطالب خرداد 1391
دعای فرج
تاریخ : سه شنبه 9 خرداد 1391 | 07:03 ب.ظ | نویسنده : **سوشیانت **گفتم  شبی به مهدی بردی دلم  ز دستم 

من منتظر به راهت شب تا سحر نشستم 

گفتا   چه   کار   بهتر    از   انتظار   جانان 

من راه   وصل  خود  را  بر  روی تو  نبستم 

گفتم  ببخش  جرمم   ای  رحمت   الهی 

شرمنده   تو  بودم   شرمنده   تو  هستم 

گفتا   هزار  نوبت   از  جر م   تو  گذشتم 

پرونده   تو  دیدم  چشمان   خود  ببستم


طبقه بندی: مهدویت،  شعر مهدوی،  انتظار و منتظر، 

تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1391 | 04:30 ب.ظ | نویسنده : **سوشیانت **

نوشته شده در  جمعه نوزدهم اسفند 1390   ساعت 0:43 توسط علی اکبر رائفی پور

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پس از جریاناتی که چندی پیش و با کلی برنامه ریزی در یکی از دانشگاه ها پیش آمد و از آنجا که  با تمام تلاشهای مذبوحانه ای  که صورت گرفت نتیجه کاملا بر عکس شد و جلسه در کمال نشاط و شور و شعور برگزار شد ، در اقدامی شنیع و پلید , و در ادامه تکه تکه نمودن صحبت های حقیر و گزینشی برخورد نمودن با آن و مناقشه لفظی ، سعی شد تا بنده را در مقابل نظام قرار دهند و از این طریق مرا حذف کنند تا بتوانند جریان دشمن شناسی کشور را به قهقرا بکشانند.

زهی خیال باطل زهی خیال خام

در آخرین تلاش ، اینگونه سخن پراکندند که :

رائفی پور گفته است : در ایران و اسرائیل ولایت فقیه حاکم است.

حال آنکه عزیزانی که سخنرانی های حقیر را پیگیری می کنند میدانند که این سخن مربوط به کجا و کدام موضوع است:

حقیر این مطلب را در چند سخنرانی بیان کرده ام که (قریب به مضمون):

ایران تنها جبهه حقیقی مبارزه با صهیونیزم در جهان است، اگر دقت فرمایید می بینید ما دو جریان فکری عمده بیشتر در جهان نداریم ، یکی یهود خاصتا صهیونیزم و دیگری اسلام خاصتا تشیع ، به عنوان نمونه ما برادران اهل سنتمان را جزئی از جبهه اسلام ولی وهابیت را پیرو جبهه صهیونیزم می دانیم.

اگر خوب نگاه کنید می بینید ما در دنیا دو کشور بیشتر نداریم که با آرمان عقیدتی و دینی شکل گرفته اند ، ایران و اسرائیل

و در هردو عقیده بر این است که حکومت جهانی از آن ایشان است و وارثان زمین خواهند بود.

و در هر دو عالمان و فقهای دینی ایدئولوژی و آرمان جبهه عقیدتی را تعیین نموده اند. در ایران فقهای شیعه و در اسرائیل خاخام های صهیونیست.

هرچه برای ما (فقهای ما) خوب است (اخلاق، کمک به مستضعفین عالم و...) برای ایشان (فقهای ایشان ) بد  و هرچه برای ما بد است (ماتریالیسم،سکولاریسم،لائیسیته، ماکیاولیسم و...) برای ایشان خوب و پسندیده.

و ان شاء الله این وعده الهی است که ما  طومار صهیونیزم را خواهیم پیچید و انقلاب پاک و خدایی مان به انقلاب جهانی مهدی موعود (عج) متصل خواهد شد.

 اما متاسفانه با بریدن و تکه تکه کردن بخش هایی از سخنرانی ، برخی افراد به دنبال اهداف پلید و پلشت شیطانی خودشان هستند، اینان از همان دست افرادی هستند که هنگامی که رهبر انقلاب از "تولید علم" سخن گفت در مناقشه ای لفظی به بررسی کلامی و فلسفی و ترمینولوژی بحث تولید پرداختند که آیا علم تولید شدنی است یا نه؟

به قول معروف مثل ایشان مثل زیر است:

دانه معنی بگیرد مرد عقل      ننگرد کاسه را گر گشت نقل

و انسان را به یاد این آیه شریفه قرآن در باره  شیطنت و مغالطه یهودیان صدر اسلام می اندازد:

مِنَ الَّذینَ هادُوا یُحَرِّفُونَ الْكَلِمَ عَنْ مَواضِعِهِ وَ یَقُولُونَ سَمِعْنا وَ عَصَیْنا وَ اسْمَعْ غَیْرَ مُسْمَعٍ وَ راعِنا لَیًّا بِأَلْسِنَتِهِمْ وَ طَعْناً فِی الدِّینِ وَ لَوْ أَنَّهُمْ قالُوا سَمِعْنا وَ أَطَعْنا وَ اسْمَعْ وَ انْظُرْنا لَكانَ خَیْراً لَهُمْ وَ أَقْوَمَ وَ لكِنْ لَعَنَهُمُ اللَّهُ بِكُفْرِهِمْ فَلا یُؤْمِنُونَ إِلاَّ قَلیلاً (نسا 46)


ترجمه(ترجمه المیزان):

بعضى از گروندگان به كیش یهودیت كلمات را با جابجا كردن تحریف مى‏كنند، مثلا- به جاى این كه بگویند: سمعنا و اطعنا- (شنیدیم و اطاعت کردیم )مى‏گویند: سمعنا و عصینا- شنیدیم و نافرمانى كردیم، و به جاى این كه بگویند:- اسمع أسمعك اللَّه- مى‏گویند- راعنا- یعنى اسمع غیر مسمع- بشنو كه خدا شنوایت نكند، و این باطل را با لحن حقگویى ادا مى‏كنند- چون كلمه- راعنا- در اصطلاح مسلمانان ادب و احترام را مى‏رسانید و در اصطلاح یهودیان فحشى بود كه معنایش گذشت- تا در دین خدا طعنه بزنند و اگر مى‏گفتند: سمعنا و اطعنا و اسمع و انظرنا- شنیدیم و اطاعت كردیم، تو نیز به سخن ما گوش بده، و مهلت بده تا سخن خود بگوییم،- برایشان بهتر و استوارتر بود، و لیكن خدا به خاطر كفرشان لعنتشان كرده بود، دیگر ایمان نمى‏آورند مگر اندكی.


به لطف خدا و عنایت امام زمان فضای دینی و دانشگاهی کشور و علی الخصوص جوانان ما با خط فکری بنده آشناهستند و اینگونه اقدامات مذبوحانه عده ای معلوم الحال خدشه ای در روند تشخیص جوانان و مسئولین کشور وارد نخواهد نکرد.

کیست که به عنوان نمونه از حقیر سخنرانی "عبرتهای بنی اسرائیل" را شنیده باشد و اثبات قرآنی ولایت فقیه را درک کرده باشد و بخواهد تحت تاثیر امثال  این شعبده بازی های کود کانه و بازی با کلمات قرار گیرد.

به امید خدا محکم تر از گذشته این مسیر را ادامه خواهیم داد.  و در پایان آب پاکی را هم بر دست دشمن می ریزیم و فریاد می زنیم :


مرگ بر ضد ولایت فقیه


به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است.

 
تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1391 | 04:18 ب.ظ | نویسنده : **سوشیانت **

السَّلَامُ عَلَى رَبِیعِ الْأَنَامِ وَ نَضْرَةِ الْأَیَّام

سلام بر بهار عالمیان و خرّمی روزگاران

بی تو هر بهاری خزان است و با تو هر فصلی بهار. با تو هر دل غمدیده ای  شاد است
و بی تو هر سعادتمندی غمگین.

كجا باید تو را جستجو كنم؛ ای معنا بخش هستی و قوام بخش گیتی! 
ای خلاصه همه خوبی‌ها
و خط بطلان بر همه نامردمی‌ها!
ای خورشید حقیقت و ماه تابان!
ای آخرین ذخیره خدا!طبقه بندی: مهدویت،  دلنوشته هایی برای مهدی فاطمه عجل الله تعالى فرجه الشریف،